SHA560UF400V01EC4381
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
SHA560UF400V01EC4381
JLCPCB Part #
C5138963
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 35mm 400V 40mm 560uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS