KF151M45018*40A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KF151M45018*40A
JLCPCB Part #
C5272584
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
150uF 18mm 40mm 450V 800mA@120Hz ±20% Plugin,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS