KN821M40035*50A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN821M40035*50A
JLCPCB Part #
C692940
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.85A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 400V 50mm 820uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS