KN471M40035*50A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN471M40035*50A
JLCPCB Part #
C513386
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.98A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS