KF471M16018*36A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KF471M16018*36A
JLCPCB Part #
C707446
Package
Plugin,D18xL36mm
Description
-25℃~+105℃ 1.036A@120kHz 160V 18mm 3000hrs@105℃ 36mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL36mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS