KF471M16016*40A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KF471M16016*40A
JLCPCB Part #
C545229
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 160V 16mm 3000hrs@105℃ 40mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS