T525B107M003ATE080
MFR.Part #
T525B107M003ATE080
JLCPCB Part #
C2159173
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 3V 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS