ALC70E132EH350
MFR.Part #
ALC70E132EH350
JLCPCB Part #
C1612502
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 115mΩ@100Hz 1300uF 18000hrs@85℃ 22.5mm 350V 4.44A@100Hz 40mm 60mm ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS