T525B157M003ATE080
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T525B157M003ATE080
JLCPCB Part #
C2159170
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 150uF 3V 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS