TR3B475K016C1500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR3B475K016C1500
JLCPCB Part #
C1956881
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 16V 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS