ALF20G333EH040
MFR.Part #
ALF20G333EH040
JLCPCB Part #
C1612772
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 25mm 30mΩ 33000uF 40V 40mm 60mm 8.74A@100Hz ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS