T140B156K030AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T140B156K030AT
JLCPCB Part #
C1016829
Package
Plugin,D4.7xL4.7mm
Description
-55℃~+125℃ 15uF 2Ω@100kHz 30V ±10% 插件,D4.7xL4.7mm Tantalum Capacitors ROHS