T110B156J020AS
MFR.Part #
T110B156J020AS
JLCPCB Part #
C1016799
Package
Plugin,D4.7xL4.7mm
Description
-55℃~+125℃ 15uF 2.3Ω@100kHz 20V ±5% 插件,D4.7xL4.7mm Tantalum Capacitors