160MS12AAMK1STD
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
160MS12AAMK1STD
JLCPCB Part #
C1019708
Package
Bolt,D39xL75mm
Description
160uF 39mm 75mm ±10% 螺栓,D39xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS