T110B565J035AS
MFR.Part #
T110B565J035AS
JLCPCB Part #
C1016798
Package
Plugin,D4.7xL4.7mm
Description
-55℃~+125℃ 35V 3Ω@100kHz 5.6uF ±5% 插件,D4.7xL4.7mm Tantalum Capacitors