SBCP-47HY470B
MFR.Part #
SBCP-47HY470B
JLCPCB Part #
C6671638
Package
Plugin,D=5mm
Description
267mΩ 47uH 730mA 730mA ±10% Plugin,D=5mm Power Inductors ROHS