C4AQJEW6130M3BJ
MFR.Part #
C4AQJEW6130M3BJ
JLCPCB Part #
C3785700
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 130uF 700V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS