SBCP-47HY101B
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SBCP-47HY101B
JLCPCB Part #
C1331867
Package
Plugin,D=5mm
Description
100uH 500mA 584mΩ ±10% 插件,D=5mm Power Inductors ROHS