RLB0608-3R3ML
MFR.Part #
RLB0608-3R3ML
JLCPCB Part #
C5854002
Package
Plugin,D=5mm
Description
3.3uH 300mΩ 750mA ±20% Plugin,D=5mm Power Inductors ROHS