SBCP-14HY332B
MFR.Part #
SBCP-14HY332B
JLCPCB Part #
C1330352
Package
Plugin,D12.5xL12mm
Description
2.42Ω 3.3mH 330mA 570mA ±10% 插件,D12.5xL12mm Power Inductors ROHS