SBCP-14HY221B
MFR.Part #
SBCP-14HY221B
JLCPCB Part #
C1330347
Package
Plugin,D12.5xL12mm
Description
1.05A 2.2A 220uH 310mΩ ±10% 插件,D12.5xL12mm Power Inductors ROHS