SBCP-14HY102B
MFR.Part #
SBCP-14HY102B
JLCPCB Part #
C1331724
Package
Plugin,D12.5xL12mm
Description
1.01A 1.16Ω 1mH 590mA ±10% 插件,D12.5xL12mm Power Inductors ROHS