SBCP-11HY470H
MFR.Part #
SBCP-11HY470H
JLCPCB Part #
C2043328
Package
Plugin,D12.5xL12mm
Description
100mΩ 2A 4.4A 47uH ±20% 插件,D12.5xL12mm Power Inductors ROHS