SBCP-14HY331B
MFR.Part #
SBCP-14HY331B
JLCPCB Part #
C1330355
Package
Plugin,D12.5xL12mm
Description
1.84A 330uH 380mΩ 950mA ±10% 插件,D12.5xL12mm Power Inductors ROHS