MPX1D1250L6R8
MFR.Part #
MPX1D1250L6R8
JLCPCB Part #
C1330532
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
11.6A 13.4mΩ 14A 6.8uH ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS