MPX1D1235L4R7
MFR.Part #
MPX1D1235L4R7
JLCPCB Part #
C1330618
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
10.9A 14.2mΩ 17.5A 4.7uH ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS