MPX1D1770L6R8
MFR.Part #
MPX1D1770L6R8
JLCPCB Part #
C2047905
Package
SMD,17x17mm
Description
19.5A 26A 5.9mΩ 6.8uH ±20% SMD,17x17mm Power Inductors ROHS