MPX1D1250L470
MFR.Part #
MPX1D1250L470
JLCPCB Part #
C3221569
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
105.4mΩ 4.5A 47uH 5.5A ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS