MPX1D1250L100
MFR.Part #
MPX1D1250L100
JLCPCB Part #
C2043739
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
10.1A 10uH 13.5A 17.9mΩ ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS