MPXV1D1250L100
MFR.Part #
MPXV1D1250L100
JLCPCB Part #
C1235377
Package
SMD,12x12mm
Description
10.1A 10uH 13.5A 20.6mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS