MPX1D1250L1R0
MFR.Part #
MPX1D1250L1R0
JLCPCB Part #
C2043944
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
1uH 2.2mΩ 28.8A 43A ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS