MPX1D1250L2R2
MFR.Part #
MPX1D1250L2R2
JLCPCB Part #
C3223397
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
2.2uH 21A 28.5A 4.8mΩ ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS