ALC70F621CB200
MFR.Part #
ALC70F621CB200
JLCPCB Part #
C6464015
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 13000hrs@85℃ 200V 30mm 30mm 352mΩ@100Hz 4.02A@10kHz 620uF ±20% Plugin,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS