MPCH1040L1R0
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPCH1040L1R0
JLCPCB Part #
C17667212
Package
SMD,11.5x10mm
Description
17A 17A 1uH 2.3mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS