T491B225K020AT4153
MFR.Part #
T491B225K020AT4153
JLCPCB Part #
C1955861
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 3.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS