EXV107M010S9GAA
MFR.Part #
EXV107M010S9GAA
JLCPCB Part #
C3829362
Package
SMD,D6.3xL5.65mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 190mA@100kHz 3000hrs@105℃ 5.65mm 520mΩ@100kHz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS