EXV107M010A9GAA
MFR.Part #
EXV107M010A9GAA
JLCPCB Part #
C2164982
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 190mA@100kHz 3000hrs@105℃ 520mΩ ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS