T491C156M010AT4053
MFR.Part #
T491C156M010AT4053
JLCPCB Part #
C1957852
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 15uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS