C4AFBBU4100T12K
MFR.Part #
C4AFBBU4100T12K
JLCPCB Part #
C3788739
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 600V、1.2kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS