C4AFBBU4100F12K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AFBBU4100F12K
JLCPCB Part #
C6527929
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 600V、1.2kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS