LH338M050AQ2AAKPLP
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
LH338M050AQ2AAKPLP
JLCPCB Part #
C3724440
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.35A@120Hz 2000hrs@185℃ 22mm 32mm 3300uF 50V ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors