T495X477K006ATE060
MFR.Part #
T495X477K006ATE060
JLCPCB Part #
C1962256
Description
-55℃~+125℃ 470uF 6.3V 60mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS