ALS70H162KF550
MFR.Part #
ALS70H162KF550
JLCPCB Part #
C3813280
Package
Bolt,D51xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 11.5A@10kHz 1600uF 18000hrs@85℃ 22.2mm 289mΩ@100Hz 51mm 550V ±20% 螺栓,D51xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS