C316C132J2G5TA7301
MFR.Part #
C316C132J2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2269108
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1.3nF 2.54mm 200V C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS