ALS70H114KF040
MFR.Part #
ALS70H114KF040
JLCPCB Part #
C1614477
Package
Bolt,D51xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 0.11F 105mm 13mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 21.4A@10kHz 22.2mm 40V 51mm ±20% 螺栓,D51xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS