ALS81A242KF400
MFR.Part #
ALS81A242KF400
JLCPCB Part #
C1614394
Package
Bolt,D51xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 14.2A@10kHz 22.2mm 2400uF 400V 51mm 63mΩ@100Hz 7000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D51xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS