ALF20C822EH100
MFR.Part #
ALF20C822EH100
JLCPCB Part #
C4155200
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 18000hrs@85℃ 22.5mm 39mΩ 40mm 60mm 7.61A@10kHz 8200uF ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS