ALF20C222EH200
MFR.Part #
ALF20C222EH200
JLCPCB Part #
C1498860
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 200V 22.5mm 2200uF 40mm 53mΩ 6.29A@100Hz 60mm ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS