ALF20G822EH100
MFR.Part #
ALF20G822EH100
JLCPCB Part #
C1612970
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 18000hrs@85℃ 25mm 39mΩ 40mm 60mm 7.36A@100Hz 8200uF ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS