ALC80C822EH100
MFR.Part #
ALC80C822EH100
JLCPCB Part #
C3724979
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10.59A@10kHz 100V 22.5mm 40mm 43mΩ@100Hz 60mm 8200uF 9000hrs@105℃ ±20% Plugin,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS